4470R-49H
pregled izdelka
Številka dela: 4470R-49H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10MH 80MA 80 OHM TH
Podatkovni listi: 4470R-49H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4470R-49H
Številka dela 4470R-49H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10MH 80MA 80 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 27168 pcs Podatkovni list 4470R-49H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4470R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 250kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 4470R-49H TR 800 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 10mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 470kHz
natančen opis 10mH Unshielded Molded Inductor 80mA 80 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 80 Ohm Max
Trenutna ocena 80mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: LGH-1 PLUG TO RING TERM 34.50"
Na zalogi: 95 pcs
Prenesi: 447158-1.pdf
RFQ
4470R-49F
4470R-49F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 10MH 80MA 80 OHM TH
Na zalogi: 14268 pcs
Prenesi: 4470R-49F.pdf
RFQ
Opis: 3 ROW BOX RECP 150 POS 100 C/L
Na zalogi: 284 pcs
Prenesi: 447192-4.pdf
4470R-48G
4470R-48G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2MH 82MA 75 OHM TH
Na zalogi: 17440 pcs
Prenesi: 4470R-48G.pdf
4471
Proizvajalci: Keystone Electronics Corp.
Opis: CONN RCPT BOOT 0.25 1POS CLEAR
4470R-48F
4470R-48F
Prenesi: 4470R-48F.pdf
Opis: 3 ROW BOX RECP 105 POS 100 C/L
Na zalogi: 500 pcs
Opis: 3 ROW BOX RECP 120 POS 100 C/L