4470R-33J
pregled izdelka
Številka dela: 4470R-33J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 170MA 17 OHM TH
Podatkovni listi: 4470R-33J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4470R-33J
Številka dela 4470R-33J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 170MA 17 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 55130 pcs Podatkovni list 4470R-33J.pdf
Tip Molded Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4470R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 4470R-33J TR 800 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 470µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 4.4MHz
natančen opis 470µH Unshielded Molded Inductor 170mA 17 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 17 Ohm Max
Trenutna ocena 170mA Tok - nasičenost -