4470R-31G
pregled izdelka
Številka dela: 4470R-31G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 190MA 14 OHM TH
Podatkovni listi: 4470R-31G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4470R-31G
Številka dela 4470R-31G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 190MA 14 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 21050 pcs Podatkovni list 4470R-31G.pdf
Tip Molded Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4470R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 4470R-31G TR 800 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 6MHz
natančen opis 330µH Unshielded Molded Inductor 190mA 14 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 14 Ohm Max
Trenutna ocena 190mA Tok - nasičenost -