4470R-21F
pregled izdelka
Številka dela: 4470R-21F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 47UH 620MA 1.3 OHM TH
Podatkovni listi: 4470R-21F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4470R-21F
Številka dela 4470R-21F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 47UH 620MA 1.3 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 13854 pcs Podatkovni list 4470R-21F.pdf
Tip Molded Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4470R
Ocene - Q @ Frek 75 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 4470R-21F TR 800 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 47µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 47µH Unshielded Molded Inductor 620mA 1.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.3 Ohm Max
Trenutna ocena 620mA Tok - nasičenost -