4470R-15H
pregled izdelka
Številka dela: 4470R-15H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 15UH 1.3A 300 MOHM TH
Podatkovni listi: 4470R-15H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4470R-15H
Številka dela 4470R-15H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 15UH 1.3A 300 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 36135 pcs Podatkovni list 4470R-15H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.310" Dia x 0.910" L (7.87mm x 23.11mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4470R
Ocene - Q @ Frek 75 @ 5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 4470R-15H TR 800 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 15µH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 32MHz
natančen opis 15µH Unshielded Molded Inductor 1.3A 300 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 300 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4470R-14K
4470R-14K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 1.6A 200 MOHM TH