4445R-21J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4445R-21J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470NH 1A 200 MOHM TH
Podatkovni listi: 4445R-21J.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4445R-21J
Številka dela 4445R-21J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470NH 1A 200 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9859 pcs Podatkovni list 4445R-21J.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.210" L x 0.110" W (5.33mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4445R
Ocene - Q @ Frek 80 @ 50MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4445R-21J BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 470nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 220MHz
natančen opis 470nH Unshielded Toroidal Inductor 1A 200 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4445R-19K
4445R-19K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 1.3A 120 MOHM TH
Na zalogi: 13843 pcs
Prenesi: 4445R-19K.pdf
RFQ
4445R-23J
4445R-23J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 680NH 800MA 300 MOHM
Na zalogi: 9203 pcs
Prenesi: 4445R-23J.pdf
RFQ
4445R-18J
4445R-18J
Opis: FIXED IND 270NH 1.4A 100 MOHM TH
Prenesi: 4445R-18J.pdf
4445R-23K
4445R-23K
Prenesi: 4445R-23K.pdf
4445R-22K
4445R-22K
Opis: FIXED IND 560NH 900MA 250 MOHM
Prenesi: 4445R-22K.pdf
4445R-22J
4445R-22J
Prenesi: 4445R-22J.pdf
4445R-21K
4445R-21K
Opis: FIXED IND 470NH 1A 200 MOHM TH
Prenesi: 4445R-21K.pdf
4445R-18K
4445R-18K