4445R-16J
pregled izdelka
Številka dela: 4445R-16J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 1.6A 70 MOHM TH
Podatkovni listi: 4445R-16J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4445R-16J
Številka dela 4445R-16J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 1.6A 70 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 10924 pcs Podatkovni list 4445R-16J.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.210" L x 0.110" W (5.33mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4445R
Ocene - Q @ Frek 80 @ 50MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4445R-16J BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 320MHz
natančen opis 180nH Unshielded Toroidal Inductor 1.6A 70 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 1.6A Tok - nasičenost -
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 2A 50 MOHM TH