4445R-11M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4445R-11M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 68NH 2.5A 30 MOHM TH
Podatkovni listi: 4445R-11M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4445R-11M
Številka dela 4445R-11M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 68NH 2.5A 30 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 12425 pcs Podatkovni list 4445R-11M.pdf
Tip Toroidal Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.210" L x 0.110" W (5.33mm x 2.79mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4445R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 100MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena 4445R-11M BULK 50 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 68nH
Višina - sedež (maks.) 0.230" (5.84mm) Frekvenca - Samozadostna 550MHz
natančen opis 68nH Unshielded Toroidal Inductor 2.5A 30 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 2.5A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4445R-14K
4445R-14K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 120NH 2A 50 MOHM TH
Na zalogi: 12650 pcs
Prenesi: 4445R-14K.pdf
RFQ
4445R-11K
4445R-11K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68NH 2.5A 30 MOHM TH
Na zalogi: 11557 pcs
Prenesi: 4445R-11K.pdf
RFQ
4445R-09K
4445R-09K
Opis: FIXED IND 47NH 3A 20 MOHM TH
Prenesi: 4445R-09K.pdf
4445R-10K
4445R-10K
Opis: FIXED IND 56NH 3A 20 MOHM TH
Prenesi: 4445R-10K.pdf
4445R-14J
4445R-14J
Prenesi: 4445R-14J.pdf
4445R-12M
4445R-12M
Opis: FIXED IND 82NH 2.2A 40 MOHM TH
Prenesi: 4445R-12M.pdf
4445R-13K
4445R-13K
Opis: FIXED IND 100NH 2.2A 40 MOHM TH
Prenesi: 4445R-13K.pdf
4445R-12K
4445R-12K