4379R-563KS
pregled izdelka
Številka dela: 4379R-563KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 120MA 3.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 4379R-563KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4379R-563KS
Številka dela 4379R-563KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 120MA 3.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9581 pcs Podatkovni list 4379R-563KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379R
Ocene - Q @ Frek 110 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379R-563KS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 56µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 14MHz
natančen opis 56µH Shielded Inductor 120mA 3.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max
Trenutna ocena 120mA Tok - nasičenost -