4379R-391JS
pregled izdelka
Številka dela: 4379R-391JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 750MA 50 MOHM
Podatkovni listi: 4379R-391JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4379R-391JS
Številka dela 4379R-391JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 750MA 50 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7592 pcs Podatkovni list 4379R-391JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379R
Ocene - Q @ Frek 102 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379R-391JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 280MHz
natančen opis 390nH Shielded Inductor 750mA 50 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max
Trenutna ocena 750mA Tok - nasičenost -