4379R-152HS
pregled izdelka
Številka dela: 4379R-152HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.5UH 600MA 140 MOHM
Podatkovni listi: 4379R-152HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4379R-152HS
Številka dela 4379R-152HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.5UH 600MA 140 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5301 pcs Podatkovni list 4379R-152HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379R
Ocene - Q @ Frek 100 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379R-152HS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.5µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 135MHz
natančen opis 1.5µH Shielded Inductor 600mA 140 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 600mA Tok - nasičenost -