4379-684HS
pregled izdelka
Številka dela: 4379-684HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680UH 64MA 12 OHM SMD
Podatkovni listi: 4379-684HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4379-684HS
Številka dela 4379-684HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680UH 64MA 12 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4039 pcs Podatkovni list 4379-684HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379
Ocene - Q @ Frek 100 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379-684HS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 2.3MHz
natančen opis 680µH Shielded Inductor 64mA 12 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 12 Ohm Max
Trenutna ocena 64mA Tok - nasičenost -