4379-563KS
pregled izdelka
Številka dela: 4379-563KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56UH 120MA 3.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 4379-563KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4379-563KS
Številka dela 4379-563KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56UH 120MA 3.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 10699 pcs Podatkovni list 4379-563KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379
Ocene - Q @ Frek 110 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4379-563KS TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz
Induktivnost 56µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 14MHz natančen opis 56µH Shielded Inductor 120mA 3.5 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3.5 Ohm Max Trenutna ocena 120mA