4379-474KS
pregled izdelka
Številka dela: 4379-474KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 470UH 69MA 10 OHM SMD
Podatkovni listi: 4379-474KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4379-474KS
Številka dela 4379-474KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 470UH 69MA 10 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 7733 pcs Podatkovni list 4379-474KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379
Ocene - Q @ Frek 100 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4379-474KS TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz
Induktivnost 470µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 3.6MHz natančen opis 470µH Shielded Inductor 69mA 10 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 10 Ohm Max Trenutna ocena 69mA