4379-334JS
pregled izdelka
Številka dela: 4379-334JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 330UH 75MA 8.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 4379-334JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4379-334JS
Številka dela 4379-334JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 330UH 75MA 8.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5973 pcs Podatkovni list 4379-334JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379
Ocene - Q @ Frek 100 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379-334JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 330µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 4.6MHz
natančen opis 330µH Shielded Inductor 75mA 8.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8.8 Ohm Max
Trenutna ocena 75mA Tok - nasičenost -