4379-182KS
pregled izdelka
Številka dela: 4379-182KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 500MA 200 MOHM
Podatkovni listi: 4379-182KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4379-182KS
Številka dela 4379-182KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 500MA 200 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 11483 pcs Podatkovni list 4379-182KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379
Ocene - Q @ Frek 100 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 4379-182KS TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz
Induktivnost 1.8µH Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm)
Frekvenca - Samozadostna 120MHz natančen opis 1.8µH Shielded Inductor 500mA 200 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 200 mOhm Max Trenutna ocena 500mA