4379-121HS
pregled izdelka
Številka dela: 4379-121HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 120NH 1A 30 MOHM SMD
Podatkovni listi: 4379-121HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4379-121HS
Številka dela 4379-121HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 120NH 1A 30 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5591 pcs Podatkovni list 4379-121HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Shielded Serija 4379
Ocene - Q @ Frek 79 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4379-121HS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 120nH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 520MHz
natančen opis 120nH Shielded Inductor 1A 30 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost -