4307-225H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4307-225H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2MH 99MA 33.8 OHM TH
Podatkovni listi: 4307-225H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4307-225H
Številka dela 4307-225H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2MH 99MA 33.8 OHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 34961 pcs Podatkovni list 4307-225H.pdf
Tip Molded Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja Axial Velikost / dimenzija 0.197" Dia x 0.447" L (5.00mm x 11.35mm)
Ščitenje Shielded Serija 4307
Ocene - Q @ Frek 50 @ 250kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Axial
Druga imena 4307-225H TR 2500 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 250kHz Induktivnost 2.2mH
Višina - sedež (maks.) - Frekvenca - Samozadostna 2.4MHz
natančen opis 2.2mH Shielded Molded Inductor 99mA 33.8 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 33.8 Ohm Max
Trenutna ocena 99mA Tok - nasičenost 27mA
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4307-275H
4307-275H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.7MH 83MA 47.3 OHM TH
Na zalogi: 37406 pcs
Prenesi: 4307-275H.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8MH 105MA 29.9 OHM
Na zalogi: 34913 pcs
Prenesi: 4307-185H.pdf
RFQ
4307-226K
4307-226K
Opis: FIXED IND 22MH 33MA 274 OHM TH
Prenesi: 4307-226K.pdf
4307-225J
4307-225J
Opis: FIXED IND 2.2MH 99MA 33.8 OHM TH
Prenesi: 4307-225J.pdf
Prenesi: 4307-226J.pdf
Opis: FIXED IND 18MH 41MA 225 OHM TH
Prenesi: 4307-186K.pdf