4302R-822G
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-822G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302R-822G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-822G
Številka dela 4302R-822G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 195MA 4 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 24859 pcs Podatkovni list 4302R-822G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-822G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 20MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 195mA 4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 4 Ohm Max
Trenutna ocena 195mA Tok - nasičenost -