4302R-391F
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-391F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM
Podatkovni listi: 4302R-391F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-391F
Številka dela 4302R-391F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 825MA 220 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17943 pcs Podatkovni list 4302R-391F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-391F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 160MHz
natančen opis 390nH Unshielded Inductor 825mA 220 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Trenutna ocena 825mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-331K
4302R-331K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 330NH 865MA 200 MOHM