4302R-221G
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-221G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM
Podatkovni listi: 4302R-221G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-221G
Številka dela 4302R-221G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 220NH 925MA 175 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 22640 pcs Podatkovni list 4302R-221G.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-221G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 220nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 270MHz
natančen opis 220nH Unshielded Inductor 925mA 175 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 175 mOhm Max
Trenutna ocena 925mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302R-222H
4302R-222H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 2.2UH 345MA 1.25 OHM
Na zalogi: 35690 pcs
Prenesi: 4302R-222H.pdf
RFQ
4302R-183J
4302R-183J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 115MA 11 OHM SMD
Na zalogi: 53075 pcs
Prenesi: 4302R-183J.pdf
RFQ
4302R-183K
4302R-183K