4302R-181J
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-181J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 180NH 955MA 165 MOHM
Podatkovni listi: 4302R-181J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-181J
Številka dela 4302R-181J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 180NH 955MA 165 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 54611 pcs Podatkovni list 4302R-181J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-181J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 180nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 325MHz
natančen opis 180nH Unshielded Inductor 955mA 165 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 165 mOhm Max
Trenutna ocena 955mA Tok - nasičenost -