4302R-123F
pregled izdelka
Številka dela: 4302R-123F
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD
Podatkovni listi: 4302R-123F.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302R-123F
Številka dela 4302R-123F Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 17564 pcs Podatkovni list 4302R-123F.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302R
Ocene - Q @ Frek 20 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302R-123F TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 16MHz
natančen opis 12µH Unshielded Inductor 140mA 7.5 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm Max
Trenutna ocena 140mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302R-123H
4302R-123H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 140MA 7.5 OHM SMD
Na zalogi: 27820 pcs
Prenesi: 4302R-123H.pdf
RFQ
4302R-123K
4302R-123K
Proizvajalci: API Delevan