4302-681J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4302-681J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
Podatkovni listi: 4302-681J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-681J
Številka dela 4302-681J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 49576 pcs Podatkovni list 4302-681J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 40 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-681J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 105MHz
natančen opis 680nH Unshielded Inductor 685mA 320 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 320 mOhm Max
Trenutna ocena 685mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302-682G
4302-682G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 205MA 3.5 OHM
Na zalogi: 19108 pcs
Prenesi: 4302-682G.pdf
RFQ
4302-682K
4302-682K
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 37351 pcs
Prenesi: 4302-682K.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 680NH 685MA 320 MOHM
Prenesi: 4302-681K.pdf
4302-682J
4302-682J
Prenesi: 4302-682J.pdf
4302-682F
4302-682F
Prenesi: 4302-682F.pdf
Opis: FIXED IND 5.6UH 225MA 3 OHM SMD
Prenesi: 4302-681G.pdf
4302-682H
4302-682H
Prenesi: 4302-682H.pdf
Proizvajalci: CTS Electronic Components
Opis: CAP FEEDTHRU 5PF 200V AXIAL
Prenesi: 4302-680.pdf
Prenesi: 4302-681H.pdf
4302-680LF
4302-680LF
Prenesi: 4302-680LF.pdf
Prenesi: 4302-681F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%