4302-472J
pregled izdelka
Številka dela: 4302-472J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 255MA 2.3 OHM
Podatkovni listi: 4302-472J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-472J
Številka dela 4302-472J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 255MA 2.3 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 54855 pcs Podatkovni list 4302-472J.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-472J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 30MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Inductor 255mA 2.3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 2.3 Ohm Max
Trenutna ocena 255mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4302-471K
4302-471K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 470NH 790MA 240 MOHM
Na zalogi: 38689 pcs
Prenesi: 4302-471K.pdf
RFQ
Proizvajalci: Peregrine Semiconductor
Opis: RF ATTENUATOR 31.5DB 50OHM 20QFN
Na zalogi: 2953 pcs
Prenesi: 4302-52.pdf
RFQ
4302-472G
4302-472G
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 255MA 2.3 OHM
Prenesi: 4302-472G.pdf
Prenesi: 4302-472K.pdf
4302-471J
4302-471J
Prenesi: 4302-471J.pdf
Opis: FIXED IND 560NH 710MA 295 MOHM
Prenesi: 4302-561G.pdf
4302-472H
4302-472H
Prenesi: 4302-472H.pdf
4302-472F
4302-472F
Prenesi: 4302-472F.pdf
Prenesi: 4302-471H.pdf
Prenesi:
Prenesi: 4302-561F.pdf
Prenesi: 4302-51.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%