4302-332H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4302-332H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM
Podatkovni listi: 4302-332H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4302-332H
Številka dela 4302-332H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 29008 pcs Podatkovni list 4302-332H.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.115" L x 0.105" W (2.92mm x 2.66mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4302
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4302-332H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Powder Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 3.3µH
Višina - sedež (maks.) 0.095" (2.41mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 3.3µH Unshielded Inductor 285mA 1.85 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.85 Ohm Max
Trenutna ocena 285mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4302-332K
4302-332K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 3.3UH 285MA 1.85 OHM