4232R-822J
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-822J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232R-822J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-822J
Številka dela 4232R-822J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 103517 pcs Podatkovni list 4232R-822J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-822J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 21MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Wirewound Inductor 263mA 3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 263mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
Proizvajalci: Pomona Electronics
Opis: MICROGRABBER D-I-Y 1BLK/RED
Na zalogi: 12521 pcs
Prenesi: 4233-02.pdf
RFQ
4232R-821J
4232R-821J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Na zalogi: 93867 pcs
Prenesi: 4232R-821J.pdf
RFQ
4232R-822F
4232R-822F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Prenesi: 4232R-822F.pdf
4232R-821K
4232R-821K
Prenesi: 4232R-821K.pdf
4233-5
Opis: MICROGRABBER D-I-Y GREEN
Prenesi: 4233-5.pdf
4232R-822G
4232R-822G
Prenesi: 4232R-822G.pdf
4232R-822K
4232R-822K
Prenesi: 4232R-822K.pdf
4232R-821H
4232R-821H
Prenesi: 4232R-821H.pdf
4233-9
Opis: MICROGRABBER D-I-Y WHITE
4232R-822H
4232R-822H
Prenesi: 4232R-822H.pdf
Opis: MICROGRABBER D-I-Y RED
Opis: MICROGRABBER D-I-Y BLACK
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%