4232R-821G
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-821G
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Podatkovni listi: 4232R-821G.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-821G
Številka dela 4232R-821G Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 43291 pcs Podatkovni list 4232R-821G.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 10 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-821G TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 820nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 820nH Unshielded Wirewound Inductor 294mA 1.4 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.4 Ohm Max
Trenutna ocena 294mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-682K
4232R-682K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 6.8UH 294MA 2.4 OHM
Na zalogi: 123957 pcs
Prenesi: 4232R-682K.pdf
RFQ
4232R-821H
4232R-821H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 820NH 294MA 1.4 OHM
Na zalogi: 58102 pcs
Prenesi: 4232R-821H.pdf
RFQ
4232R-822H
4232R-822H
Opis: FIXED IND 8.2UH 263MA 3 OHM SMD
Prenesi: 4232R-822H.pdf
4232R-821K
4232R-821K