4232R-681H
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-681H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 312MA 1.25 OHM
Podatkovni listi: 4232R-681H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-681H
Številka dela 4232R-681H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 312MA 1.25 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 71312 pcs Podatkovni list 4232R-681H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 15 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-681H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 110MHz
natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 312mA 1.25 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.25 Ohm Max
Trenutna ocena 312mA Tok - nasičenost -