4232R-391J
pregled izdelka
Številka dela: 4232R-391J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM
Podatkovni listi: 4232R-391J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232R-391J
Številka dela 4232R-391J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 87615 pcs Podatkovni list 4232R-391J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232R
Ocene - Q @ Frek 17 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232R-391J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 390nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 180MHz
natančen opis 390nH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 840 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max
Trenutna ocena 380mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232R-391K
4232R-391K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 390NH 380MA 840 MOHM