4232-472H
pregled izdelka
Številka dela: 4232-472H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 339MA 1.8 OHM
Podatkovni listi: 4232-472H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-472H
Številka dela 4232-472H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 339MA 1.8 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 62230 pcs Podatkovni list 4232-472H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-472H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 4.7µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 40MHz
natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 339mA 1.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.8 Ohm Max
Trenutna ocena 339mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232-472K
4232-472K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 4.7UH 339MA 1.8 OHM