4232-273J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232-273J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 27UH 153MA 8.8 OHM SMD
Podatkovni listi: 4232-273J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-273J
Številka dela 4232-273J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 27UH 153MA 8.8 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 89489 pcs Podatkovni list 4232-273J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 2.5MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-273J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 2.5MHz Induktivnost 27µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 14MHz
natančen opis 27µH Unshielded Wirewound Inductor 153mA 8.8 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 8.8 Ohm Max
Trenutna ocena 153mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232-273F
4232-273F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 27UH 153MA 8.8 OHM SMD
Na zalogi: 32422 pcs
Prenesi: 4232-273F.pdf
RFQ
4232-273G
4232-273G
Proizvajalci: API Delevan
Na zalogi: 47633 pcs
Prenesi: 4232-273G.pdf
RFQ
4232-273H
4232-273H
Prenesi: 4232-273H.pdf
Opis: FIXED IND 330NH 400MA 760 MOHM
Prenesi: 4232-331G.pdf
Opis: FIXED IND 2.7UH 407MA 1.25 OHM
Prenesi: 4232-272H.pdf
4232-272K
4232-272K
Prenesi: 4232-272K.pdf
Prenesi: 4232-331F.pdf
Prenesi: 4232-273K.pdf
4232-272J
4232-272J
Prenesi: 4232-272J.pdf
Prenesi: 4232-331J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%