4232-271H
pregled izdelka
Številka dela: 4232-271H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 410MA 720 MOHM
Podatkovni listi: 4232-271H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-271H
Številka dela 4232-271H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 410MA 720 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 67935 pcs Podatkovni list 4232-271H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 17 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-271H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 270nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 270nH Unshielded Wirewound Inductor 410mA 720 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max
Trenutna ocena 410mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232-223J
4232-223J
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 161MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 101388 pcs
Prenesi: 4232-223J.pdf
RFQ
4232-271K
4232-271K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 270NH 410MA 720 MOHM
Na zalogi: 77073 pcs
Prenesi: 4232-271K.pdf
RFQ
Prenesi: 4232-223K.pdf
4232-223G
4232-223G
Prenesi: 4232-223G.pdf
Opis: FIXED IND 2.7UH 407MA 1.25 OHM
Prenesi: 4232-272J.pdf
Prenesi: 4232-271G.pdf
4232-272H
4232-272H
Prenesi: 4232-272H.pdf
4232-272F
4232-272F
Prenesi: 4232-272F.pdf
Prenesi: 4232-223H.pdf
Prenesi: 4232-271F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%