4232-222H
pregled izdelka
Številka dela: 4232-222H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 416MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: 4232-222H.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-222H
Številka dela 4232-222H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 2.2UH 416MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 63312 pcs Podatkovni list 4232-222H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-222H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 2.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 55MHz
natančen opis 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 416mA 1.2 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 416mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232-221K
4232-221K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 220NH 442MA 680 MOHM
Na zalogi: 88183 pcs
Prenesi: 4232-221K.pdf
RFQ
4232-223F
4232-223F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 22UH 161MA 8 OHM SMD
Na zalogi: 32956 pcs
Prenesi: 4232-223F.pdf
RFQ
4232-221H
4232-221H
Prenesi: 4232-221H.pdf
4232-222J
4232-222J
Opis: FIXED IND 2.2UH 416MA 1.2 OHM
Prenesi: 4232-222J.pdf
4232-222G
4232-222G
Prenesi: 4232-222G.pdf
Prenesi: 4232-222K.pdf
Prenesi: 4232-223J.pdf
Prenesi: 4232-223H.pdf
Prenesi: 4232-221G.pdf
Prenesi: 4232-222F.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%