4232-182J
pregled izdelka
Številka dela: 4232-182J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Podatkovni listi: 4232-182J.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-182J
Številka dela 4232-182J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 99478 pcs Podatkovni list 4232-182J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 30 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-182J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 65MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Wirewound Inductor 434mA 1.1 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max
Trenutna ocena 434mA Tok - nasičenost -
Podobni izdelki
4232-182H
4232-182H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.8UH 434MA 1.1 OHM
Na zalogi: 56663 pcs
Prenesi: 4232-182H.pdf
RFQ
4232-183K
4232-183K
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 18UH 170MA 7.2 OHM SMD