4232-151J
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232-151J
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Podatkovni listi: 4232-151J.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-151J
Številka dela 4232-151J Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 95213 pcs Podatkovni list 4232-151J.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-151J TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 150nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 180MHz
natančen opis 150nH Unshielded Wirewound Inductor 474mA 540 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 540 mOhm Max
Trenutna ocena 474mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232-123H
4232-123H
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 12UH 189MA 5.8 OHM SMD
Na zalogi: 60177 pcs
Prenesi: 4232-123H.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1.5UH 455MA 1 OHM SMD
Na zalogi: 59178 pcs
Prenesi: 4232-152H.pdf
RFQ
4232-151G
4232-151G
Opis: FIXED IND 150NH 474MA 540 MOHM
Prenesi: 4232-151G.pdf
4232-123K
4232-123K
Prenesi: 4232-123K.pdf
Prenesi: 4232-152G.pdf
4232-123J
4232-123J
Prenesi: 4232-123J.pdf
4232-152F
4232-152F
Prenesi: 4232-152F.pdf
Prenesi: 4232-151F.pdf
Prenesi: 4232-152K.pdf
Prenesi: 4232-152J.pdf
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%