4232-101H
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 4232-101H
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 4232-101H.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 4232-101H
Številka dela 4232-101H Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 71832 pcs Podatkovni list 4232-101H.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.138" L x 0.105" W (3.51mm x 2.67mm)
Ščitenje Unshielded Serija 4232
Ocene - Q @ Frek 20 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 4232-101H TR 2000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Phenolic Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 100nH
Višina - sedež (maks.) 0.101" (2.57mm) Frekvenca - Samozadostna 250MHz
natančen opis 100nH Unshielded Wirewound Inductor 519mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 519mA Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
4232-102F
4232-102F
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 1UH 284MA 1.5 OHM SMD
Na zalogi: 32987 pcs
Prenesi: 4232-102F.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 100NH 519MA 450 MOHM
Na zalogi: 28359 pcs
Prenesi: 4232-101F.pdf
RFQ
4232
Proizvajalci: Davies Molding, LLC.
Opis: KNOB FLUTED 1/4"-20 PLASTIC
Prenesi: 4232.pdf
4232-101K
4232-101K
Prenesi: 4232-101K.pdf
4232-102G
4232-102G