3483-4R7M
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3483-4R7M
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 1.92A 49 MOHM
Podatkovni listi: 3483-4R7M.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
  • Sporočilo
Specifikacije 3483-4R7M
Številka dela 3483-4R7M Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 4.7UH 1.92A 49 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 4940 pcs Podatkovni list 3483-4R7M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3483
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 3483-4R7M TR 1000 delovna temperatura -20°C ~ 80°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.138" (3.50mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Unshielded Wirewound Inductor 1.92A 49 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 49 mOhm Max Trenutna ocena 1.92A
Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3483-680M
3483-680M
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 68UH 490MA 600 MOHM
Na zalogi: 4402 pcs
Prenesi: 3483-680M.pdf
RFQ
Proizvajalci: API Delevan
Opis: FIXED IND 47UH 590MA 410 MOHM
Na zalogi: 5743 pcs
Prenesi: 3483-470M.pdf
RFQ
Opis: FIXED IND 56UH 550MA 480 MOHM
Opis: FIXED IND 39UH 660MA 340 MOHM
3483-3R3M
3483-3R3M
Opis: FIXED IND 3.3UH 2.08A 41 MOHM
Prenesi: 3483-3R3M.pdf
Opis: FIXED IND 27UH 800MA 240 MOHM
34831
Proizvajalci: Steinel
Opis: HL1910E HEATGUN VARI TEMP W/CASE
Prenesi: 34831.pdf
34830
Proizvajalci: Agastat Relays / TE Connectivity
Opis: CONN RING CIRC 14-16AWG #1/2
Prenesi: 34830.pdf
Opis: FIXED IND 82UH 440MA 710 MOHM
3483-2R2M
3483-2R2M
Opis: FIXED IND 2.2UH 2.4A 32 MOHM SMD
Prenesi: 3483-2R2M.pdf
3483-6R8M
3483-6R8M
Opis: FIXED IND 6.8UH 1.6A 67 MOHM SMD
Prenesi: 3483-6R8M.pdf
Opis: FIXED IND 33UH 720MA 290 MOHM
Industrijske novice
Rohm dodaja 10 avtomobilskih SiC mosfetov
ON dodaja SiC MOSFET
APEC: TI misli, da bo naredil ac-dc čip s 15mW stand-by
»Ta naprava dosega najboljše razmerje med visoko učinkovitostjo in izjemno nizkim hrupom, medtem ...
Sponzorirana vsebina: SIGLENT SVA1015X analizator spektra
Polletna proizvodna oprema naj bi se letos znižala za 14%, prihodnje leto pa za 27%