3094R-824FS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-824FS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820UH 26MA 70 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3094R-824FS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-824FS
Številka dela 3094R-824FS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820UH 26MA 70 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2474 pcs Podatkovni list 3094R-824FS.pdf
Tip - Toleranca ±1%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-824FS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 1.8MHz
natančen opis 820µH Unshielded Inductor 26mA 70 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Trenutna ocena 26mA Tok - nasičenost -