3094R-681GS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-681GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM
Podatkovni listi: 3094R-681GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-681GS
Številka dela 3094R-681GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 680NH 430MA 260 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3735 pcs Podatkovni list 3094R-681GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 70 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-681GS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 160MHz
natančen opis 680nH Unshielded Inductor 430mA 260 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 260 mOhm Max
Trenutna ocena 430mA Tok - nasičenost -