3094R-560JS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-560JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 56NH 900MA 60 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3094R-560JS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-560JS
Številka dela 3094R-560JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 56NH 900MA 60 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9179 pcs Podatkovni list 3094R-560JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-560JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz Induktivnost 56nH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 760MHz
natančen opis 56nH Unshielded Inductor 900mA 60 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 60 mOhm Max
Trenutna ocena 900mA Tok - nasičenost -