3094R-394GS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-394GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 390UH 39MA 32 OHM SMD
Podatkovni listi: 3094R-394GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-394GS
Številka dela 3094R-394GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 390UH 39MA 32 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3451 pcs Podatkovni list 3094R-394GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 40 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-394GS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 2.9MHz
natančen opis 390µH Unshielded Inductor 39mA 32 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 32 Ohm Max
Trenutna ocena 39mA Tok - nasičenost -