3094R-182KS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-182KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.8UH 260MA 720 MOHM
Podatkovni listi: 3094R-182KS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-182KS
Številka dela 3094R-182KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.8UH 260MA 720 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 8937 pcs Podatkovni list 3094R-182KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-182KS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 100MHz
natančen opis 1.8µH Unshielded Inductor 260mA 720 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 720 mOhm Max
Trenutna ocena 260mA Tok - nasičenost -