3094R-122GS
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-122GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1.2UH 330MA 450 MOHM
Podatkovni listi: 3094R-122GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-122GS
Številka dela 3094R-122GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1.2UH 330MA 450 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3624 pcs Podatkovni list 3094R-122GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-122GS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 1.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 120MHz
natančen opis 1.2µH Unshielded Inductor 330mA 450 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 450 mOhm Max
Trenutna ocena 330mA Tok - nasičenost -