3094R-102JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-102JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3094R-102JS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-102JS
Številka dela 3094R-102JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 1UH 380MA 340 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 7978 pcs Podatkovni list 3094R-102JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 75 @ 25MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-102JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25MHz Induktivnost 1µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 130MHz
natančen opis 1µH Unshielded Inductor 380mA 340 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 340 mOhm Max
Trenutna ocena 380mA Tok - nasičenost -