3094R-100JS
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: 3094R-100JS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 10NH 1A 40 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3094R-100JS.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
650 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3094R-100JS
Številka dela 3094R-100JS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 10NH 1A 40 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Skladen brez svinca / RoHS
Količina na voljo 9044 pcs Podatkovni list 3094R-100JS.pdf
Tip - Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094R
Ocene - Q @ Frek 60 @ 150MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094R-100JS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 150MHz Induktivnost 10nH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 2GHz
natančen opis 10nH Unshielded Inductor 1A 40 mOhm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 40 mOhm Max
Trenutna ocena 1A Tok - nasičenost -
Pošiljka
★ čas dostave bo potreboval 2-4 dni, da večina držav po vsem svetu, ki jih DHL / UPS / FedEx / TNT.
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
3094A F2V500
3094A F2V500
Proizvajalci: Belden
Opis: COAX 14AWG 100 OHM