3094-824GS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-824GS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 820UH 26MA 70 OHM SMD
Podatkovni listi: 3094-824GS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-824GS
Številka dela 3094-824GS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 820UH 26MA 70 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 3224 pcs Podatkovni list 3094-824GS.pdf
Tip - Toleranca ±2%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 30 @ 790kHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094-824GS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 790kHz Induktivnost 820µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 1.8MHz
natančen opis 820µH Unshielded Inductor 26mA 70 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 70 Ohm Max
Trenutna ocena 26mA Tok - nasičenost -