3094-822HS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-822HS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 3094-822HS.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-822HS
Številka dela 3094-822HS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 8.2UH 130MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 5774 pcs Podatkovni list 3094-822HS.pdf
Tip - Toleranca ±3%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.163" L x 0.133" W (4.14mm x 3.38mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 65 @ 7.9MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 2-SMD
Druga imena 3094-822HS TR 650 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Iron Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.9MHz Induktivnost 8.2µH
Višina - sedež (maks.) 0.140" (3.56mm) Frekvenca - Samozadostna 34MHz
natančen opis 8.2µH Unshielded Inductor 130mA 3 Ohm Max 2-SMD DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max
Trenutna ocena 130mA Tok - nasičenost -