3094-330KS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-330KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 33NH 1A 50 MOHM SMD
Podatkovni listi: 3094-330KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-330KS
Številka dela 3094-330KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 33NH 1A 50 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 15201 pcs Podatkovni list 3094-330KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 60 @ 100MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 3094-330KS TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100MHz
Induktivnost 33nH Višina - sedež (maks.) 0.133" (3.38mm)
Frekvenca - Samozadostna 1GHz natančen opis 33nH Unshielded Inductor 1A 50 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50 mOhm Max Trenutna ocena 1A