3094-271KS
pregled izdelka
Številka dela: 3094-271KS
Proizvajalec / znamka: API Delevan
Opis izdelka FIXED IND 270NH 700MA 100 MOHM
Podatkovni listi: 3094-271KS.pdf
Status RoHs Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije 3094-271KS
Številka dela 3094-271KS Proizvajalec API Delevan
Opis FIXED IND 270NH 700MA 100 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Vsebuje svinec / RoHS neskladen
Količina na voljo 16727 pcs Podatkovni list 3094-271KS.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.155" L x 0.125" W (3.93mm x 3.17mm)
Ščitenje Unshielded Serija 3094
Ocene - Q @ Frek 70 @ 50MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 3094-271KS TR 1000 delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Iron
Status svobodnega statusa / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 50MHz
Induktivnost 270nH Višina - sedež (maks.) 0.133" (3.38mm)
Frekvenca - Samozadostna 270MHz natančen opis 270nH Unshielded Inductor 700mA 100 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 100 mOhm Max Trenutna ocena 700mA